Modicon M580 - ePac kontroler

po strani
Resetujte filtere
Kolekcije
Cena
11 proizvoda
Sačuvano u omiljne
Ethernet modul M580 - Ethernet 3 porta
Ethernet modul M580 - Ethernet 3 porta
140.059,20 RSD
Sačuvano u omiljne
HSBY SFP utičnica - FO singlemode
HSBY SFP utičnica - FO singlemode
31.623,60 RSD
Sačuvano u omiljne
HSBY SFP utičnica - RJ45
HSBY SFP utičnica - RJ45
11.502,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Koprocesor M580 - sigurnosni
Koprocesor M580 - sigurnosni
141.058,80 RSD
Sačuvano u omiljne
procesor M580 - Level 4 - RIO i DIO
procesor M580 - Level 4 - RIO i DIO
1.150.303,20 RSD
Sačuvano u omiljne
Procesorski modul M580 - nivo 2 - udaljeni I/O
Procesorski modul M580 - nivo 2 - udalje...
501.156,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Procesorski modul M580 - nivo 3 - distribuirani I/O
Procesorski modul M580 - nivo 3 - distri...
745.764,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Procesorski modul M580 - nivo 5 - udaljeni I/O
Procesorski modul M580 - nivo 5 - udalje...
1.367.935,20 RSD
Sačuvano u omiljne
Procesorski modul M580 sigurnosni SIL3 - nivo 2 - udaljeni I/O
Procesorski modul M580 sigurnosni SIL3 -...
451.478,40 RSD
Sačuvano u omiljne
Redundantni HSBY procesorski modul M580 - nivo 2 - udaljeni I/O
Redundantni HSBY procesorski modul M580 ...
610.341,60 RSD
Sačuvano u omiljne
Redundantni HSBY procesorski modul M580 - nivo 6 - udaljeni I/O
Redundantni HSBY procesorski modul M580 ...
1.464.976,80 RSD
string(0) ""
string(0) ""