Razvodni orman CRN106/250
Schneider Electric
Razvodni orman CRN106/250
Šifra artikla: SC1934
Model: NSYCRN106250
Tehnička dokumentacija
Preuzmite tehničku dokumentaciju
0,00 RSD
26.093,00 RSD
26.093,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
  • NSZ
Količina: 1 kom
2
Sačuvajte u listi želja
Datum isporuke
Kliknite na ikonicu kako biste proizvod pogledali iz svih uglova
Pomoć
OSNOVNE INFORMACIJE
tip dodatnog instalacionog pribora montaža na zid
Tip proizvoda ili komponente kompaktni orman
ime proizvoda Spacial CRN
sastav uređaja 1 telo
sastav uređaja 1 ploča za kablovske uvodnice
sastav uređaja 1 vrata
sastav uređaja 1 brava
nazivna visina ormana 1000 mm
grupa proizvoda Spacial
tip vrata ravna
nazivna dubina ormana 250 mm
Primena uređaja više namena
nazivna širina ormana 600 mm
opis montažne ploče bez montažne ploče
DOPUNSKE INFORMACIJE
Sertifikacija proizvoda UL
Sertifikacija proizvoda cUL
dostupnost za operacije prednji deo
odvojivi delovi vrata sa šarkama
odvojivi delovi ploča kablovskih uvodnica sa zavrtnjima bez matice
tip uvodne ploče standardna
Standardi IEC 62208
specifičnost izvedbe strane napravljene od savijanjem jednog dela
tip zaključavanja zaključavanje 3 mm dvostruki prorez
Masa proizvoda 26.6 kg
otvaranje vrata reverzibilno (120 °)
broj vrata prednji deo: 1 vrata
materijal kućište: čelik
obrada površine epoksi poliester prah
boja siva (RAL 7035)
OKRUžENJE
IK stepen zaštite IK10 u skladu sa IEC 62262
IP stepen zaštite IP66 u skladu sa IEC 60529
ODRžIVOST PONUDE
Informacije o RoHS izuzecima Da
Bez žive Da
Izjava o zaštiti okoliša ENVPEP100104EN
Status održive ponude Green Premium proizvod
Bez toksičnih teških metala Da
Propis REACh referenca sadrži SVHC iznad propisanog praga
REACh bez SVHC Da
RoHS regulativa za Kinu Proaktivna RoHS deklaracija za Kinu (izvan RoHS pravnog okvira za Kinu)
Profil cirkularnosti N/A
EU RoHS direktiva Proaktivna usaglašenost (proizvod nije u zakonskom okviru direktive EU RoHS)
UGOVORNA GARANCIJA
Garancija 18 months
Naziv proizvoda: CRN
Kućište tipa: Multi-Funkcionalno kućište
Nominalna visina: 1000mm
Nominalna širina: 600mm
Nominalna dubina: 250mm